Servei post-venda

➤ Servei de producte

Oferim als nostres clients un servei postvenda integral de productes.Si hi ha cap problema, poseu-vos en contacte amb el nostre equip de vendes el més aviat possible i el nostre equip treballarà amb vosaltres per resoldre qualsevol problema.Si us plau, especifiqueu el vostre número de comanda de venda quan us poseu en contacte amb nosaltres.

1. Quan el comprador rebi la mercaderia, si us plau, comproveu la qualitat de la mercaderia i doneu-nos comentaris en un termini de 72 hores!En cas contrari, no assumirem cap responsabilitat pel problema de pèrdua o qualitat.

2. Si proveu els productes i no funciona, poseu-vos en contacte amb nosaltres.Farem satisfet amb la comanda.

3. Si la mercaderia detinguda per la duana de la Xina, negociarem amb l'agent d'enviament per resoldre el problema de la compensació.Però si la mercaderia s'envia des de la Xina, si la mercaderia perd accidentalment o s'apaga per la duana a l'estranger, no podem controlar-la, no ens assumim la responsabilitat.Si us plau, comprengui.

4. Devolució i canvi: les despeses d'enviament de devolució no es reemborsen per a sol·licituds simples de reemborsament i canvi.El client ha de ser responsable de tots els càrrecs de devolució i reenviament.MOSHI es reserva el dret de modificar la seva política de canvi i devolució.

➤ Servei de Promoció

Per a compradors de compra a granel i compradors fidels, si teniu algun pla de promoció del nostre producte, estarem encantats d'ajudar-vos.Pots intentar explicar-nos el teu pla.

➤ Com donem suport?

Elaboració de fulletons o díptics de productes.El disseny individual de l'etiqueta o embalatge del producte.El mapa model de l'edifici d'exposicions i així successivament.Avaluarem el servei de promoció de forma gratuïta o amb descompte en funció de la vostra comanda i contingut del servei.Si actualment només estàs en la promoció, no hi ha cap comanda a granel, també calcularem un preu de descompte per a la teva referència.

El nostre servei és integral.Proporcionar bons productes és només el primer pas.És el segon pas per oferir als compradors un servei postvenda clar i clar.Finalment, esperem ajudar els compradors a ampliar el mercat i promoure productes per aconseguir un desenvolupament mutu,crear junts brillants.

A més, estarem honrats d'escoltar els vostres suggeriments de servei.


Hora de publicació: 29-mar-2022